Proběhla 28. vzdělávací konference SUPro 2018

Ve dnech 17. – 18. 5. 2018 proběhl ve Wellness hotelu Vista v Dolní Moravě již 28. ročník vzdělávací konference SUPro 2018 tradičně orientované na české uživatele softwarových technologií PTC.


    
Novinky v Creo 5.0 v podání Radovana Míčka


Dvoudenní program konference byl věnován tradičním produktům společnosti PTC, ale i novým, rychle se prosazujícím platformám ThingWorx a ThingWorx Studio (Vuforia) pro oblast Internetu věcí, resp. rozšířené reality. V první části konference představili zástupci AV ENGINEERING více jak 210 účastníkům konference nejnovější verzi konstrukčního software Creo, s pořadovým číslem 5.0, v praxi a v souvislostech.

Druhá část programu byla zaměřena na oblast Internetu věcí (IoT) a Rozšířené reality (AR). Poté následoval blok uživatelských příspěvků, v nichž se zástupci českých společností ZÁLESÍ a.s., WTtech.CZ s.r.o. a AV R&D, s.r.o. podělili o své zkušenosti z implementace a používání především softwarů Creo a Windchill.


Petr Dítě ze společnosti AV R&D, s.r.o.

V rámci doprovodného programu měli účastníci konference možnost vystoupat k blízké Stezce do oblak, vyzkoušet logické i akční hry, závodit s robotickými auty či relaxovat v hotelovém wellnessu.


Závody robotických modelů aut

Druhý den konference SUPro 2018 proběhl ve znamení školení uživatelů a workshopů se zaměřením na tipy a triky. Účastníci měli také možnost konzultovat své individuální dotazy s technickou podporou.


Praktické Tipy & Triky prezentuje Ondra a Martin

Konzultace s technickou podporou


Celý organizační tým AV ENGINEERING děkuje všem za účast a těší se na setkání během SUPro 2019.Organizační tým SUPro 2018

Více zachycených momentů z konference naleznete ve fotogalerii.