Případové studie

S pečlivostí a odborným přístupem jsme připravili série případových studií, které jsme společně s našimi zákazníky realizovali. Tyto příběhy slouží jako inspirativní průvodce pro firmy, které hledají osvědčené postupy při dosahování svých cílů. Naše případové studie nejenom představují úspěšné scénáře, ale také nabízejí hlubší porozumění procesům, strategiím a výzvám, kterým jsme čelili.

Digitální úspěch Volvo Group: Optimalizace procesů kontroly kvality prostřednictvím digitálního vlákna a rozšířené reality od PTC

Jak společnost Volvo Group ušetří na jedné lince ročně tisíce dolarů? Mimo jiné i implementací rozšířené reality od PTC.
Přejít do případové studie
Volvo

Servis výrobních linek s podporou rozšířené reality (AR)

Jakékoliv zastavení výroby z důvodu poruchy či servisu zařízení znamená snížení výkonu dodávek, což má nepříjemné ekonomické dopady, zvláště když si uvědomíme, že se jedná o potravinářský průmysl.
Přejít do případové studie
Devro Vuforia Chalk e1704788188590

Digitální správa konstrukčních dat a výrobní dokumentace

Kombinace Windchill Base a ThingWorx Navigate vytvořilo základ digitálního vlákna podniku a zajišťuje „bezvýkresový“ oběh dat od konstrukce až po výrobu.
Přejít do případové studie
robot

Automatizace nabídkového řízení ze 2 dnů na 30 minut – Saft Ferak

Ze 2 dnů na 30 minut – to je zrychlení, kterého dosáhli při automatizaci nabídkového řízení ve firmě Saft Ferak z Moravskoslezských Raškovic.
Přejít do případové studie
SAFT Ferak