Co je to digitální vlákno? A proč jej zavádět do výroby?Kvalitní kusovník je základ efektivní výrobyERP a PLM – dva základní pilíře moderní výroby, které nejlépe fungují spoluSaft Ferak - automatizace nabídkového řízení ze 2 dnů na 30 minutCreo 10 - Top novinkyDIGITÁLNÍ VÝROBA 2023Slavíme 30 let přinášení inovacíSUPro 2023 ohlédnutíSUPro 2023 - Program32. technologická konference SUPro 2023Mathcad Prime 9KÄSTLE CZCreo 9.0 k dispoziciPTC Mathcad Prime 8Talentovaní studenti VŠB využívají PTC technologiiSUPro 2022 ohlédnutíSUPro 2022 - Materiály ke staženíSUPro 2022Společnost PTC, jako lídr rozšířené reality (AR)Servis výrobních linek s podporou rozšířené reality (AR)Start-Up společnostiCreo - online průvodce funkcemiCreo Design Packages30. ročník vzdělávací konference SUPro 2021Ověřte efektivitu Vašeho CAD konstrukčního prostředíENX TISAX„PDM Home Office“ - Správa konstrukčních dat a dokumentace do 5 dnůDigitální správa konstrukčních dat a výrobní dokumentace MSV SYSTEMS CZ s.r.o.Digitalizaci námořnictva USA řídí PTC WindchillWindchill 12 ve znamení integrace a inovacíJak naladit Digitální vlákno ve vašem podniku?Vzdělávejte své zaměstnanceCAD renesancePTC rozšiřuje své CAD – PDM portfolio akvizicí OnshapeDigitální vláknoPTC Windchill získal druhé ocenění ve dvou letechVzdělávejte se s dotacemi POVEZ IIPTC akceleruje další rozvoj prostřednictvím strategických partnerstvíPLM - Airbus Helicopters

Windchill 12 ve znamení integrace a inovací

Měnící se pracovní prostředí si žádá přístup k Vašim datům odkudkoliv. Více než kdy dřív je potřeba integrace a sdílení informací v reálném čase. Zkvalitněte své produkty s novými funkcemi Windchill 12.Top z inovací Windchill 12Snadný a bezpečný přístup k produktovým datům


Windchill 12, který vychází z webového uživatelského rozhraní Windchill s vysoce konfigurovatelnou aplikací, zlepšuje propojení v rámci celého podniku s rozšířeným přístupem k produktovým datům.
Nová funkce ve Windchill 12 a ThingWorx Navigate 9.0 umožňuje zákazníkům rychlý vývoj výrobků s opakovaně použitelnými komponentami z více datových zdrojů.   

Kvalita integrovaná do každého projektu a procesu


Windchill 12 uzavírá okruh procesů v jednotlivých oddělených částech podniku, jako je konstrukce, výroba, dodavatelské řetězce a servis. Díky tomu umožňuje Windchill 12 společnostem rychleji odhalit problémy a reagovat na nepříznivé události. Tyto klíčové funkce pomáhají snižovat náklady, umožňují rychlejší uvedení výrobku na trh a zvyšují spokojenost zákazníků. Nové nástroje pro správu požadavků třetích stran chrání duševní vlastnictví. Využití produktů Creo 7.0, Windchill 12 a Creo View 7.0, umožňuje uživatelům rychle identifikovat změny v návrhu CADvýrobku.
Souběžná výroba


Splnit rostoucí poptávku po konfiguracích produktů na přání zákazníka je stále obtížnou výzvou s ohledem na dodavatelské řetězce, vyvíjející se bezpečnostní předpisy a nátlak konkurence. Windchill 12 pomáhá zákazníkům přizpůsobit se uvedeným požadavkům větší flexibilitou výroby. Windchill zajišťuje kontinuitu digitálního vlákna mezi konstrukcí a informacemi ve výrobním závodě. Windchill 12 představuje výkonné nástroje pro transformaci kusovníku, které umožňují výrobním inženýrům rychle procházet a sladit předchozí podklady se novými změnami a s následnou výrobou včetně možnosti vytvářet výrobní kusovníky specifické pro jednotlivé výrobní závody.


Digitální nasazení


Windchill lze používat několika způsoby (on-premisee, SaaS atd.), což zajišťuje, že uživatelé PLM mohou spolehlivě a bezpečně pracovat na svých zařízeních podle aktuálních potřeb. S Windchill 12 pokračuje společnost PTC ve svém závazku integrace softwarových řešení umožňující multi-systémovou orchestraci a kompatibilitu PTC a non-PTC aplikací. Pro zjednodušení upgradů poskytuje Windchill 12 IT správcům další nástroje pro plánování a provádění upgradů z předchozích verzí.