Windchill 12 ve znamení integrace a inovací

Měnící se pracovní prostředí si žádá přístup k Vašim datům odkudkoliv. Více než kdy dřív je potřeba integrace a sdílení informací v reálném čase. Zkvalitněte své produkty s novými funkcemi Windchill 12.Top z inovací Windchill 12Snadný a bezpečný přístup k produktovým datům


Windchill 12, který vychází z webového uživatelského rozhraní Windchill s vysoce konfigurovatelnou aplikací, zlepšuje propojení v rámci celého podniku s rozšířeným přístupem k produktovým datům.
Nová funkce ve Windchill 12 a ThingWorx Navigate 9.0 umožňuje zákazníkům rychlý vývoj výrobků s opakovaně použitelnými komponentami z více datových zdrojů.   

Kvalita integrovaná do každého projektu a procesu


Windchill 12 uzavírá okruh procesů v jednotlivých oddělených částech podniku, jako je konstrukce, výroba, dodavatelské řetězce a servis. Díky tomu umožňuje Windchill 12 společnostem rychleji odhalit problémy a reagovat na nepříznivé události. Tyto klíčové funkce pomáhají snižovat náklady, umožňují rychlejší uvedení výrobku na trh a zvyšují spokojenost zákazníků. Nové nástroje pro správu požadavků třetích stran chrání duševní vlastnictví. Využití produktů Creo 7.0, Windchill 12 a Creo View 7.0, umožňuje uživatelům rychle identifikovat změny v návrhu CADvýrobku.
Souběžná výroba


Splnit rostoucí poptávku po konfiguracích produktů na přání zákazníka je stále obtížnou výzvou s ohledem na dodavatelské řetězce, vyvíjející se bezpečnostní předpisy a nátlak konkurence. Windchill 12 pomáhá zákazníkům přizpůsobit se uvedeným požadavkům větší flexibilitou výroby. Windchill zajišťuje kontinuitu digitálního vlákna mezi konstrukcí a informacemi ve výrobním závodě. Windchill 12 představuje výkonné nástroje pro transformaci kusovníku, které umožňují výrobním inženýrům rychle procházet a sladit předchozí podklady se novými změnami a s následnou výrobou včetně možnosti vytvářet výrobní kusovníky specifické pro jednotlivé výrobní závody.


Digitální nasazení


Windchill lze používat několika způsoby (on-premisee, SaaS atd.), což zajišťuje, že uživatelé PLM mohou spolehlivě a bezpečně pracovat na svých zařízeních podle aktuálních potřeb. S Windchill 12 pokračuje společnost PTC ve svém závazku integrace softwarových řešení umožňující multi-systémovou orchestraci a kompatibilitu PTC a non-PTC aplikací. Pro zjednodušení upgradů poskytuje Windchill 12 IT správcům další nástroje pro plánování a provádění upgradů z předchozích verzí.