Vzdělávejte své zaměstnance online

Využijte současné situace, kdy je spousta aktivit kolem nás dočasně pozastavena nebo utlumena a načerpejte potřebné znalosti nyní. Nejen úroveň technologie ale i úroveň uživatelských znalostí zásadním způsobem ovlivňuje Vaši produktivitu a výkonnost.

Nyní je to možné, nyní je to bezpečné.


Interaktivní online školení pod vedením našich zkušených lektorů umožňuje přímý kontakt s účastníky školení v reálném čase díky technologiím, které v AV ENGINEERING běžně používáme. Naši certifikovaní lektoři jsou připraveni Vám předat své nejlepší zkušenosti a znalosti, aby Vaše výkonnost v momentě, kdy se všechno kolem nás opět naplno rozběhne, byla na té nejvyšší možné úrovni. Lektor je schopen reagovat online na Vaše dotazy i poradit se zpracováním cvičných příkladů.
Jsme schopni, společně s vaším IT oddělením, ověřit připravenost k realizaci online služeb, a tím zajistit bezproblémový průběh školení.

S tím počítá i program finanční podpory vzdělávání POVEZ II, který nově podporuje vzdálené vzdělávání online.


Během své kariéry jsem se vždy školil většinou prezenční formou. V době pandemie a omezení osobního setkávání jsme se rozhodli absolvovat školení online. Nemohli jsme odkládat plánované přechodové školení na verzi CAD Creo 6.0. Proto jsme využili nabídky AV ENGINEERING na vzdálené interaktivní školení. Musím konstatovat, že vše proběhlo bez problémů, schopnost lektora reagovat na naše dotazy a poradit s problémy v aktuálních případech a ještě k tomu vzdáleně.


říká Petr Vítek, IG Watteeuw CR s.r.o.


S firmou AV Engineering spolupracujeme na školeních CAD Creo již dlouhou dobu. Na začátek letošního roku byla naplánována série školení pro nové uživatele a také přechodová školení na Creo 4.0. V nastalé nouzové situaci jsme se rozhodli akceptovat nabídku AV Engineeringu na provedení školení on-line. I přes počáteční pochybnosti o efektivitě školení nás AV Engineering velmi překvapil a dokázal uskutečnit on-line školení podle našich představ a splnil či spíše i předčil naše očekávání.

říká Aleš Hrdlička, IMI International s.r.o.Vyberte si z naší nabídky školení, prohlubte znalosti svých zaměstnanců a využijte výhod dotačního programu POVEZ II! Školení technických pracovníků je cestou, jak zajistit zvyšování produktivity práce i v době, kdy se český průmysl potýká s nedostatkem kvalifikovaných pracovních sil.

Podrobné informace o projektu POVEZ II a podmínky pro zájemce naleznete na stránkách Úřadu práce České republiky.
Sledujte aktuální stav čerpání prostředků zde.