Víc než 3D model: definice nedá prostor chybámCreo Simulation Live: revoluční řešení v online simulacíchVýkresy patří minulosti, 3D modely jsou jistota i příslibJak využít sílu dat na maximum? Základem je kvalitní PLM systémCo je to digitální vlákno? A proč jej zavádět do výroby?Kvalitní kusovník je základ efektivní výrobyERP a PLM – dva základní pilíře moderní výroby, které nejlépe fungují spoluSaft Ferak - automatizace nabídkového řízení ze 2 dnů na 30 minutCreo 10 - Top novinkyDIGITÁLNÍ VÝROBA 2023Slavíme 30 let přinášení inovacíSUPro 2023 ohlédnutíSUPro 2023 - Program32. technologická konference SUPro 2023Mathcad Prime 9KÄSTLE CZCreo 9.0 k dispoziciPTC Mathcad Prime 8Talentovaní studenti VŠB využívají PTC technologiiSUPro 2022 ohlédnutíSUPro 2022 - Materiály ke staženíSUPro 2022Společnost PTC, jako lídr rozšířené reality (AR)Servis výrobních linek s podporou rozšířené reality (AR)Start-Up společnostiCreo - online průvodce funkcemiCreo Design Packages30. ročník vzdělávací konference SUPro 2021Ověřte efektivitu Vašeho CAD konstrukčního prostředíENX TISAX„PDM Home Office“ - Správa konstrukčních dat a dokumentace do 5 dnůDigitální správa konstrukčních dat a výrobní dokumentace MSV SYSTEMS CZ s.r.o.Digitalizaci námořnictva USA řídí PTC WindchillWindchill 12 ve znamení integrace a inovacíJak naladit Digitální vlákno ve vašem podniku?Vzdělávejte své zaměstnanceCAD renesancePTC rozšiřuje své CAD – PDM portfolio akvizicí OnshapeDigitální vláknoPTC Windchill získal druhé ocenění ve dvou letechVzdělávejte se s dotacemi POVEZ IIPTC akceleruje další rozvoj prostřednictvím strategických partnerstvíPLM - Airbus Helicopters

Zvýhodnění pro START-UP společnosti


Program PTC Creators, který byl vyvinut speciálně pro začínající podniky, pomáhá mladým společnostem vstoupit na trh, udržet náskok před konkurencí a stát se klíčovými hráči.

Program PTC Creators poskytne vaší společnosti všechny nástroje potřebné k implementaci i těch nejambicióznějších konceptů. Poskytneme vám CREO - výkonnou, inovativní, otevřenou a integrovanou systémovou platformu CAD | CAM | CAE, které vám umožní vytvářet inovativní produkty založené na nejlepších designech a poté je přivést na trh v optimálním čase a za nejnižší cenu.

Kvalifikační kritéria:

 • jste registrovaný, jako obchodní společnost,
 • navrhujete, vyrábíte (či plánujete vyrábět) a prodáváte specifický fyzický produkt nebo skupinu produktů, které jsou vašim vlastním duševním vlastnictvím – tento produkt jste sami vynalezli/vyvinuli a snažíte se jím uspokojit určitou tržní příležitost,
 • generujete méně než 1 milion USD ročně,
 • získal jste od registrace společnosti finanční dotaci ve výši méně než 2 miliony USD (včetně dluhového a akciového financování a včetně příspěvků zakladatele/ů),
 • neexistujete déle než 6 let od okamžiku registrace společnosti,
 • nejste zákazníkem PTC, nevlastníte produkty PTC a nevyužíváte služby PTC (kromě PTC Mathcad a produktů nabízených v rámci programu PTC Creators Program),
 • nejste prodejcem, konzultantem ani poskytovatelem služeb CAD software.
 • pokud má Startup mateřskou společnost, dceřinou společnost, nebo sesterskou společnost, všechny subjekty by také měly splňovat Startup kritéria
Důležité informace:
 • Lincence Creo for Startups je neobnovitelná a má předplatné na 12 měsíců.
 • Startupy se mohou znovu (po 12 měsících) ucházet a využívat výhody nabídky programu.
 • Startupy mohou během 12 měsíčního období přidat další licence - ty budou souběžné s původní licencí.


Splňujete všechna kritéria? Získejte zvýhodnění ještě dnes!


Kontaktujte nás:

Simulace a analýzy v reálném čase


Návrháři nyní mohou průběžně analyzovat dopad změn na navržený model kontrolou výsledků simulace přímo během návrhu.
 • strukturální analýza
 • modální analýza
 • termální analýza
 • fluidní analýza

Webinář ke zhlédnutí   Více o aplikaciOptimalizujte své návrhy - Generativní design


Creo Generative Topology Optimization [GTO] vám umožňuje automaticky optimalizovat návrhy s přihlédnutím k definovaným omezením a požadavkům - jako jsou materiály, nebo výrobní technologie.

Softwarová inovace zkracuje čas potřebný pro vývoj produktu a náklady s ním spojené - to vše, díky jednomu konzistentnímu prostředí.

Webinář ke zhlédnutí 

Aditivní výroba


Creo vám dává příležitost:
 • flexibilního designu,
 • k doplnění buněčných struktur k posílení produktů s nízkou hmotností,
 • optimalizace,
 • ověřování,
 • spustit kontrolu tisku.


AR - Rozšířená realita


Pomocí rozšířené reality můžete vytvářet interakce mezi lidmi a vašimi projekty. Místo toho, abyste své návrhy prezentovali ve 2D (monitor, papír), můžete je nyní přivést k životu a vložit do reálného světa, což lidem umožní vidět je ze všech úhlů, nahlédnout do nich, pozorovat je v akci - kdykoli a kdekoli v svět.

Využití technologie AR v průmyslových podmínkách otevírá zcela nové možnosti v oblasti poskytování a sdílení vizuálních informací a jejich použití při tvorbě virtuálních průvodců, příruček, návodů na zpracování (např. montáž), aplikace virtuální služby atd. Tato technologie také dokonale podporuje procesy skupinové komunikace, vizualizace funkční simulace, tréninkové aplikace nebo marketingové a reklamní prezentace (např. demonstrace prototypu).


Více informací o AR


Školení AV ENGINEERING


Vzdělávací program AV ENGINEERING vychází z našich vlastních více jak 20-ti letých zkušeností práce s Creo, Windchill, Arbortext, Mathcad a další. Je postavený na propracovaném systému školení a odborných konzultací se zaměřením na efektivní využívání těchto moderních technologií, optimalizaci procesů, konstrukci a výrobu úspěšných výrobků.

Společně s vámi navrhneme vhodný vzdělávací program, který Vám umožní snadný přechod na PTC technologie v případě, že jste dříve využívali jiné systémy a zrychlí vaší práci.

Kategorie školení 

Technická podpora

 • Technická podpora zajišťuje odborné poradenství k PTC technologiím a k produktům AV ENGINEERING.
 • Maximalizuje vaši produktivitu, redukuje rizika, řídí náklady a optimalizuje výkon softwarových aplikací PTC přesně podle vašich potřeb.
 • Technickou podporu poskytuje vysoce kvalifikovaný tým specialistů. Jejich odbornost a kvalifikace je rozvíjena díky systematickému vzdělávání v oblasti technických věd, komunikačních dovedností a v používání softwarových aplikací PTC. Tým technické podpory je pravidelně certifikován společností PTC, což uživatelům garantuje technickou podporu nejvyšší kvality.
Více informací k Hot-LineMožnosti Creo pro start-upy

Připojte se k PTC Creators Program ještě dnes a využijte Creo pro své modely, počínaje výraznou slevou z komerčních cen až na 3 roky. 

Prozkoumejte kompletní seznam funkcí Creo, ke kterým máte přístup při vývoji svých produktů:

Splňujete všechny kritéria? Získejte zvýhodnění ještě dnes!


Pro více informací nám napište: