Víc než 3D model: definice nedá prostor chybámCreo Simulation Live: revoluční řešení v online simulacíchVýkresy patří minulosti, 3D modely jsou jistota i příslibJak využít sílu dat na maximum? Základem je kvalitní PLM systémCo je to digitální vlákno? A proč jej zavádět do výroby?Kvalitní kusovník je základ efektivní výrobyERP a PLM – dva základní pilíře moderní výroby, které nejlépe fungují spoluSaft Ferak - automatizace nabídkového řízení ze 2 dnů na 30 minutCreo 10 - Top novinkyDIGITÁLNÍ VÝROBA 2023Slavíme 30 let přinášení inovacíSUPro 2023 ohlédnutíSUPro 2023 - Program32. technologická konference SUPro 2023Mathcad Prime 9KÄSTLE CZCreo 9.0 k dispoziciPTC Mathcad Prime 8Talentovaní studenti VŠB využívají PTC technologiiSUPro 2022 ohlédnutíSUPro 2022 - Materiály ke staženíSUPro 2022Společnost PTC, jako lídr rozšířené reality (AR)Servis výrobních linek s podporou rozšířené reality (AR)Start-Up společnostiCreo - online průvodce funkcemiCreo Design Packages30. ročník vzdělávací konference SUPro 2021Ověřte efektivitu Vašeho CAD konstrukčního prostředíENX TISAX„PDM Home Office“ - Správa konstrukčních dat a dokumentace do 5 dnůDigitální správa konstrukčních dat a výrobní dokumentace MSV SYSTEMS CZ s.r.o.Digitalizaci námořnictva USA řídí PTC WindchillWindchill 12 ve znamení integrace a inovacíJak naladit Digitální vlákno ve vašem podniku?Vzdělávejte své zaměstnanceCAD renesancePTC rozšiřuje své CAD – PDM portfolio akvizicí OnshapeDigitální vláknoPTC Windchill získal druhé ocenění ve dvou letechVzdělávejte se s dotacemi POVEZ IIPTC akceleruje další rozvoj prostřednictvím strategických partnerstvíPLM - Airbus Helicopters

Společnost PTC se podle ABI Research stala celkovým lídrem v hodnocení platforem průmyslové rozšířené reality (AR)

Sada řešení PTC Vuforia Enterprise AR Solution zaujímá vedoucí postavení v oblasti počítačového vidění, hardwarové podpory AR, umělé inteligence, strojového učení a licenčního modelu SaaSBOSTON – 2. února 2022 – Společnost PTC (NASDAQ: PTC) dnes oznámila, že byla jmenována celkovým lídrem na trhu průmyslových platforem rozšířené reality (AR), a to díky produktové řadě Vuforia® Enterprise AR Solution Suite. Vyplývá to z nové zprávy společnosti ABI Research pod názvem „Podnikové platformy rozšířené reality – konkurenční hodnocení“ (Enterprise Augmented Reality Platforms – Competitive Ranking). Kompletní zpráva je ke stažení zde.


Zpráva ABI Research hodnotila dodavatele AR ve dvou kategoriích: inovace a implementace. Společnost PTC získala nejvyšší hodnocení v obou kategoriích. Pokud jde o inovace, ABI Research zdůraznila silné stránky PTC v oblasti počítačového vidění, připravenosti k nasazení, umělé inteligence, strojového učení a podpory okolních technologií. V oblasti implementace byla PTC oceněna pro svou silnou zákaznickou základnu a partnerskou síť, podporu zařízení předních dodavatelů hardware pro AR a dostupnost Vuforia jako řešení SaaS.Podle hlavního analytika zprávy, Erica Abbruzzese,
„závazek PTC vůči Vuforii jako značce a důležité komponentě portfolia PTC, umožnil společnosti PTC vylepšit Vuforii ve všech oblastech, aniž by byl ztracen potenciál inovací … Produkty Vuforia se nadále zlepšují ve funkcích a celkovém rozsahu schopností. Pokračující významné investice do produktové řady Vuforia předurčují tyto aplikace do role primární komponenty produktového portfolia společnosti PTC.

Toto je již druhé hodnocení softwarových produktů pro průmyslovou rozšířenou realitu od společnosti ABI Research, které označilo PTC za celkového lídra na trhu. Komplexní, škálovatelná sada průmyslových AR řešení Vuforia umožňuje výrobním podnikům školit své pracovníky z první linie, získávat a předávat odborné znalosti, zajišťovat kvalitu produktů během výroby a zkracovat dobu oprav. Portfolio podnikových AR řešení Vuforia, dodávané na platformě PTC Atlas™ SaaS, zahrnuje: Vuforia Instruct™, Vuforia Expert Capture™, Vuforia Studio™, Vuforia Engine™, Vuforia Chalk™ a Vuforia Spatial Toolbox™.

„Získání nejvyššího skóre jako hodnocení AR dodavatele od ABI Research potvrzuje správnost strategie PTC - přístup zaměřený na hodnotu, odhodlání inovovat a koncentrace na dosažení a udržení vedoucí pozice na trhu,“ řekl Michael Campbell, výkonný viceprezident a generální ředitel pro rozšířenou realitu ve společnosti PTC. "Budeme pokračovat ve vývoji AR řešení Vuforia, abychom uspokojili komplexní potřeby průmyslových podniků a umožnili jim dosahovat očekávané obchodní výsledky."
O PTC (NASDAQ: PTC)

PTC umožňuje globálním výrobním podnikům realizovat zlepšení v řádu desítek % pomocí softwarových řešení, která jim umožňují urychlit inovace produktů a služeb, zlepšit provozní efektivitu a zvýšit produktivitu pracovní síly. Ve spolupráci s rozsáhlou partnerskou sítí poskytuje PTC zákazníkům flexibilitu v tom, jak lze technologie využít k řízení digitální transformace – v místě, v cloudu nebo prostřednictvím přístupu SaaS.

O ABI Research

ABI Research je globální technologická zpravodajská společnost poskytující praktický výzkum a strategické vedení technologickým lídrům, inovátorům a osobám s rozhodovací pravomocí po celém světě. Náš výzkum se zaměřuje na transformační technologie, které dnes dramaticky přetvářejí průmyslová odvětví, ekonomiky a pracovní síly.