Co je to digitální vlákno? A proč jej zavádět do výroby?Kvalitní kusovník je základ efektivní výrobyERP a PLM – dva základní pilíře moderní výroby, které nejlépe fungují spoluSaft Ferak - automatizace nabídkového řízení ze 2 dnů na 30 minutCreo 10 - Top novinkyDIGITÁLNÍ VÝROBA 2023Slavíme 30 let přinášení inovacíSUPro 2023 ohlédnutíSUPro 2023 - Program32. technologická konference SUPro 2023Mathcad Prime 9KÄSTLE CZCreo 9.0 k dispoziciPTC Mathcad Prime 8Talentovaní studenti VŠB využívají PTC technologiiSUPro 2022 ohlédnutíSUPro 2022 - Materiály ke staženíSUPro 2022Společnost PTC, jako lídr rozšířené reality (AR)Servis výrobních linek s podporou rozšířené reality (AR)Start-Up společnostiCreo - online průvodce funkcemiCreo Design Packages30. ročník vzdělávací konference SUPro 2021Ověřte efektivitu Vašeho CAD konstrukčního prostředíENX TISAX„PDM Home Office“ - Správa konstrukčních dat a dokumentace do 5 dnůDigitální správa konstrukčních dat a výrobní dokumentace MSV SYSTEMS CZ s.r.o.Digitalizaci námořnictva USA řídí PTC WindchillWindchill 12 ve znamení integrace a inovacíJak naladit Digitální vlákno ve vašem podniku?Vzdělávejte své zaměstnanceCAD renesancePTC rozšiřuje své CAD – PDM portfolio akvizicí OnshapeDigitální vláknoPTC Windchill získal druhé ocenění ve dvou letechVzdělávejte se s dotacemi POVEZ IIPTC akceleruje další rozvoj prostřednictvím strategických partnerstvíPLM - Airbus Helicopters

PTC rozšiřuje své CAD – PDM portfolio akvizicí Onshape

Softwarová společnost PTC oznámila 23.10.2019 akvizici Onshape – legendárního on-line CAD-PDM software. Cílem PTC je poskytovat svým zákazníkům ještě větší flexibilitu a vyšší přidanou hodnotu svých řešení.

Jim Heppelmann, prezident a CEO společnosti PTC, oznámil akvizici software Onshape, první CAD-PLM platformy na bázi Software jako služba (SaaS, Software-as-a-Service). Onshape spojuje robustní CAD řešení s výkonnými PDM nástroji pro správu dat a spolupráci.

Model SaaS je výhodný pro zákazníky, kteří vyžadují přístup k CAD-PDM z jakéhokoliv místa nebo z jakéhokoliv zařízení. SaaS snižuje pořizovací cenu, eliminuje nákup a údržbu výkonného hardware, urychluje přístup k novým funkcím a zajišťuje uživatelům vždy aktuální verzi software bez nutnosti implementace a instalace.

Akvizicí Onshape zdvojnásobuje PTC portfolio svých CAD-PDM řešení. Díky modelu SaaS poskytuje svým zákazníkům možnost volby nejefektivnějšího řešení dle jejich individuálních potřeb. Nově budou mít tedy klienti PTC volbu mezi SaaS řešením Onshape a pronájmem licencí Creo a Windchill.

Více informací najdete v tiskové zprávě.


O dalším vývoji a možnostech vás budeme informovat nebo nám napitě svůj dotaz.