Co je to digitální vlákno? A proč jej zavádět do výroby?Kvalitní kusovník je základ efektivní výrobyERP a PLM – dva základní pilíře moderní výroby, které nejlépe fungují spoluSaft Ferak - automatizace nabídkového řízení ze 2 dnů na 30 minutCreo 10 - Top novinkyDIGITÁLNÍ VÝROBA 2023Slavíme 30 let přinášení inovacíSUPro 2023 ohlédnutíSUPro 2023 - Program32. technologická konference SUPro 2023Mathcad Prime 9KÄSTLE CZCreo 9.0 k dispoziciPTC Mathcad Prime 8Talentovaní studenti VŠB využívají PTC technologiiSUPro 2022 ohlédnutíSUPro 2022 - Materiály ke staženíSUPro 2022Společnost PTC, jako lídr rozšířené reality (AR)Servis výrobních linek s podporou rozšířené reality (AR)Start-Up společnostiCreo - online průvodce funkcemiCreo Design Packages30. ročník vzdělávací konference SUPro 2021Ověřte efektivitu Vašeho CAD konstrukčního prostředíENX TISAX„PDM Home Office“ - Správa konstrukčních dat a dokumentace do 5 dnůDigitální správa konstrukčních dat a výrobní dokumentace MSV SYSTEMS CZ s.r.o.Digitalizaci námořnictva USA řídí PTC WindchillWindchill 12 ve znamení integrace a inovacíJak naladit Digitální vlákno ve vašem podniku?Vzdělávejte své zaměstnanceCAD renesancePTC rozšiřuje své CAD – PDM portfolio akvizicí OnshapeDigitální vláknoPTC Windchill získal druhé ocenění ve dvou letechVzdělávejte se s dotacemi POVEZ IIPTC akceleruje další rozvoj prostřednictvím strategických partnerstvíPLM - Airbus Helicopters

„PDM Home Office“ 
Správa konstrukčních dat a dokumentace do 5 dnůHrozí Vám přesun na Home office?
Jak budete řešit pokles produktivity práce?
Budete moci pokračovat v týmovém konstruování?
Jak zajistíte sdílení dat mezi konstruktéry?
Budete mít pod kontrolou správu CAD dat a dokumentace?


Okamžité řešení se jmenuje PDM Home Office


Řízení konstrukčních projektů
Podpora týmové práce i na Home Office
Správa CAD dat a dokumentace
MultiCAD řešení – vhodné pro všechn druhy CAD systémů
Rychlé nasazení do 5 dnů
Na Vašem HW
Nebo v Cloudu
    - Bez nákladů na HW a databázi
  - Bez nákladů na IT administrátora


Rychlý start


Vše, během 5 pracovních dnů
       - Software
     - Cloud/Server
     - Implementace
     - Školení uživatelů/adminů (s možností ONLINE školení)
Nezávislé na CAD softwarech


Řešení vhodné pro uživatele Creo, Inventor, SolidWorks a dalších CAD
Bezpečné sdílení dat s non-CAD uživateli
Prohlížení 3D dat pro non-CAD uživatele


Podle průzkumu agentury Tech-Clarity, které ho se zúčastnilo přes 2000 výrobců, se ukázalo, že přední výrobci tráví o 25% méně času neproduktivními úkony správy dat.

Zachovejte hladký průběh Vašich konstruktérských projektů i na dálku z domova.Proč nasadit PDM Home Office


1. Neschopnost najít a opakovaně používat data
Lídři na trhu mají až o 2,7x větší pravděpodobnost, že budou při hledání požadovaných dat úspěšní. (zdroj: průzkum agentury Tech-Clarity)

2. Ztráta CAD dat
Až o 37% častěji používají systém pro správu technické dokumentace (PLM/PDM), kde ukládají a archivují jejich data (zdroj: průzkum agentury Tech-Clarity)

3. Příprava dat pro ostatní
Až o 68% častěji používají správu technické dokumentace (PLM/PDM) ke spolupráci se třetími stranami, mezi které samozřejmě patří dodavatelé a zákazníci (zdroj: průzkum agentury Tech-Clarity)

4. Náročnost komplexnosti výroby
Až o 23% častěji používají systém správy technické dokumentace (PLM/PDM) ke správě revizí. (zdroj: průzkum agentury Tech-Clarity)

5. Správa změn v datech
Lídři používají až o 26% častěji systém správy technické dokumentace (PLM/PDM) k řízení konstrukčních změn. (zdroj: průzkum agentury Tech-Clarity)