Víc než 3D model: definice nedá prostor chybámCreo Simulation Live: revoluční řešení v online simulacíchVýkresy patří minulosti, 3D modely jsou jistota i příslibJak využít sílu dat na maximum? Základem je kvalitní PLM systémCo je to digitální vlákno? A proč jej zavádět do výroby?Kvalitní kusovník je základ efektivní výrobyERP a PLM – dva základní pilíře moderní výroby, které nejlépe fungují spoluSaft Ferak - automatizace nabídkového řízení ze 2 dnů na 30 minutCreo 10 - Top novinkyDIGITÁLNÍ VÝROBA 2023Slavíme 30 let přinášení inovacíSUPro 2023 ohlédnutíSUPro 2023 - Program32. technologická konference SUPro 2023Mathcad Prime 9KÄSTLE CZCreo 9.0 k dispoziciPTC Mathcad Prime 8Talentovaní studenti VŠB využívají PTC technologiiSUPro 2022 ohlédnutíSUPro 2022 - Materiály ke staženíSUPro 2022Společnost PTC, jako lídr rozšířené reality (AR)Servis výrobních linek s podporou rozšířené reality (AR)Start-Up společnostiCreo - online průvodce funkcemiCreo Design Packages30. ročník vzdělávací konference SUPro 2021Ověřte efektivitu Vašeho CAD konstrukčního prostředíENX TISAX„PDM Home Office“ - Správa konstrukčních dat a dokumentace do 5 dnůDigitální správa konstrukčních dat a výrobní dokumentace MSV SYSTEMS CZ s.r.o.Digitalizaci námořnictva USA řídí PTC WindchillWindchill 12 ve znamení integrace a inovacíJak naladit Digitální vlákno ve vašem podniku?Vzdělávejte své zaměstnanceCAD renesancePTC rozšiřuje své CAD – PDM portfolio akvizicí OnshapeDigitální vláknoPTC Windchill získal druhé ocenění ve dvou letechVzdělávejte se s dotacemi POVEZ IIPTC akceleruje další rozvoj prostřednictvím strategických partnerstvíPLM - Airbus Helicopters

Ověřte efektivitu Vašeho CAD konstrukčního prostředí

Studie z posledního období prokázaly, že výrobní společnosti stále nevytváří dostatečný digitální popis výrobku. To zvyšuje požadavky na změny a úpravy výrobku a tak zvyšuje náklady na vývoj, prodlužuje čas uvedení výrobku na trh a snižuje kvalitu výrobků. Řada společností používá více než jeden konstrukční CAD systém, což dále zvyšuje náklady na vývoj a prodlužuje proces návrhu nových výrobků. Používání multi-CAD prostředí zvyšuje riziko chyb z důvodu datové výměny mezi konstruktéry a jejich CAD systémy, což má často negativní dopad do výroby. Více konstrukčních CAD systémů znamená pro podniky vyšší náklady na provoz softwarových licencí, dražší a zdlouhavější školení uživatelů a vysoké nároky na organizování konstrukčního procesu, stejně jako na IT údržbu.

Konstrukční CAD systém Creo má robustní sadu funkcí, díky kterým je schopný vytvořit přesnější digitální popis výrobku a včas optimalizovat jeho vlastnosti i s ohledem na výrobní procesy. Díky těmto vlastnostem Creo umožňuje nahradit ve vývojovém procesu další konstrukční softwary a tak nejen sjednotit konstrukční platformu, ale především zjednodušit, zlevnit a zrychlit navrhování nových výrobků.

Zůstává otázka, co s existujícími CAD daty z jiných systémů. Creo přichází s jedinečnou Unite Technology, která umožňuje přímé načítání, používání a průběžnou aktualizaci dat z jiných CAD systémů. Odpadá zdlouhavý a problematický převod do neutrálních formátů STEP, nebo IGES. Dokonce nemusíte ani překládat externí CAD data do Creo formátu. Creo nabízí několik způsobů práce s multi-CAD daty, takže si můžete vybrat takovou metodiku, která Vám bude nejlépe vyhovovat.


Creo Unite TechnologyTechnologie Unite v PTC Creo poskytuje uživatelům průlomové schopnosti ke zvýšení produktivity v prostředích s multi-CAD. Tím, že umožní organizacím efektivně konsolidovat CAD systémy a uživatelům efektivněji spolupracovat napříč systémy, konstrukčním týmům sníží nadbytečnou práci a umožní zlepšit kvalitu produktu.

Vlastnosti a výhody

Díky technologii Unite od Creo můžete:

Snižte počet platforem CAD a související náklady;
Zvýšení produktivity a efektivity IT;
Umožněte vyšší úrovně souběžného inženýrství prostřednictvím efektivní spolupráce více CAD;
Snížit potřebu vytvářet a spravovat neutrální formáty souborů;
Podporujte včasné dodání produktu zajištěním integrity dat v celém procesu návrhu.