Co je to digitální vlákno? A proč jej zavádět do výroby?Kvalitní kusovník je základ efektivní výrobyERP a PLM – dva základní pilíře moderní výroby, které nejlépe fungují spoluSaft Ferak - automatizace nabídkového řízení ze 2 dnů na 30 minutCreo 10 - Top novinkyDIGITÁLNÍ VÝROBA 2023Slavíme 30 let přinášení inovacíSUPro 2023 ohlédnutíSUPro 2023 - Program32. technologická konference SUPro 2023Mathcad Prime 9KÄSTLE CZCreo 9.0 k dispoziciPTC Mathcad Prime 8Talentovaní studenti VŠB využívají PTC technologiiSUPro 2022 ohlédnutíSUPro 2022 - Materiály ke staženíSUPro 2022Společnost PTC, jako lídr rozšířené reality (AR)Servis výrobních linek s podporou rozšířené reality (AR)Start-Up společnostiCreo - online průvodce funkcemiCreo Design Packages30. ročník vzdělávací konference SUPro 2021Ověřte efektivitu Vašeho CAD konstrukčního prostředíENX TISAX„PDM Home Office“ - Správa konstrukčních dat a dokumentace do 5 dnůDigitální správa konstrukčních dat a výrobní dokumentace MSV SYSTEMS CZ s.r.o.Digitalizaci námořnictva USA řídí PTC WindchillWindchill 12 ve znamení integrace a inovacíJak naladit Digitální vlákno ve vašem podniku?Vzdělávejte své zaměstnanceCAD renesancePTC rozšiřuje své CAD – PDM portfolio akvizicí OnshapeDigitální vláknoPTC Windchill získal druhé ocenění ve dvou letechVzdělávejte se s dotacemi POVEZ IIPTC akceleruje další rozvoj prostřednictvím strategických partnerstvíPLM - Airbus Helicopters

Mathcad Prime 9

Mathcad Prime 9 přináší desítky nových schopností a vylepšení funkčnosti, díky nimž je řešení vašich technických výpočtů produktivnější než kdy dříve.
DATASHEETY S NOVINKAMI:

*volně ke stažení

Aktualizace použitelnosti a produktivity 


PTC Mathcad Prime 9 poskytuje funkce řízené zákazníky a vylepšení produktivity, abyste byli produktivnější než kdy předtím.

Styly textu vám umožní lépe organizovat list, aniž byste museli ručně formátovat nadpisy a podnadpisy. Jednoduše použijte vhodné styly textu k automatickému použití požadovaného formátování textu v celém dokumentu a označení různých oblastí na listu.
Interní odkazy a Přejít na stránku usnadňují procházení dlouhými dokumenty. Interní odkazy mají další výhodu v tom, že vám umožňují propojovat poznámky a výpočty napříč pracovním listem pro efektivní odkazování.
Všechny nabídky pro výběr barev jsou vylepšeny tak, aby zahrnovaly vlastní výběr barev, který vám umožní zvýraznit části dokumentu nebo nechat vyniknout určité rovnice nebo grafy v požadovaných barvách.
Nyní můžete stisknout mezerník při psaní nové oblasti a převést ji z výchozí matematické oblasti na textové pole.


Vylepšení symbolických a numerických motorů


PTC pokračuje v poskytování výkonu nového symbolického enginu a cenná vylepšení byla také provedena v numerickém enginu, aby uživatelé měli přístup k většímu množství matematických operací a funkcí než kdykoli předtím.

Nyní můžete použít Gradient Operator, který vrací gradient skalární funkce vzhledem k definovaným proměnným jak číselně, tak symbolicky.
Numerický engine byl vylepšen přidáním funkce PDESolve v bloku Solve.
Povolili jsme symbolická řešení pro obyčejné diferenciální rovnice (ODE). Nyní můžete řešit ODR prvního řádu a ODR vyššího řádu, které lze redukovat na systémy prvního řádu.
Nyní můžete symbolicky vyřešit systém rovnic uvnitř Řešeného bloku pomocí funkce Najít.
Byly přidány nové logaritmické integrální funkce a eliptické integrální funkce.
Operátory počtu, jako jsou derivace, limity, integrály a součty používané symbolicky, byly vylepšeny a pokrývají rozšířené případy použití.
Byla rozšířena funkčnost a případy použití pro několik symbolických klíčových slov a funkcí. Klíčové slovo předpokládat můžete například použít k určení předpokladů o výsledku funkce.

Neznáte aplikaci Mathcad Prime?


Když si stáhnete PTC Mathcad Express a zvolíte možnost 30denní plné funkčnosti, získáte přístup k plné verzi PTC Mathcad Prime 9 na 30 dní.
V případě dotazů, nás neváhejte kontaktovat přes formulář: