Co je to digitální vlákno? A proč jej zavádět do výroby?Kvalitní kusovník je základ efektivní výrobyERP a PLM – dva základní pilíře moderní výroby, které nejlépe fungují spoluSaft Ferak - automatizace nabídkového řízení ze 2 dnů na 30 minutCreo 10 - Top novinkyDIGITÁLNÍ VÝROBA 2023Slavíme 30 let přinášení inovacíSUPro 2023 ohlédnutíSUPro 2023 - Program32. technologická konference SUPro 2023Mathcad Prime 9KÄSTLE CZCreo 9.0 k dispoziciPTC Mathcad Prime 8Talentovaní studenti VŠB využívají PTC technologiiSUPro 2022 ohlédnutíSUPro 2022 - Materiály ke staženíSUPro 2022Společnost PTC, jako lídr rozšířené reality (AR)Servis výrobních linek s podporou rozšířené reality (AR)Start-Up společnostiCreo - online průvodce funkcemiCreo Design Packages30. ročník vzdělávací konference SUPro 2021Ověřte efektivitu Vašeho CAD konstrukčního prostředíENX TISAX„PDM Home Office“ - Správa konstrukčních dat a dokumentace do 5 dnůDigitální správa konstrukčních dat a výrobní dokumentace MSV SYSTEMS CZ s.r.o.Digitalizaci námořnictva USA řídí PTC WindchillWindchill 12 ve znamení integrace a inovacíJak naladit Digitální vlákno ve vašem podniku?Vzdělávejte své zaměstnanceCAD renesancePTC rozšiřuje své CAD – PDM portfolio akvizicí OnshapeDigitální vláknoPTC Windchill získal druhé ocenění ve dvou letechVzdělávejte se s dotacemi POVEZ IIPTC akceleruje další rozvoj prostřednictvím strategických partnerstvíPLM - Airbus Helicopters

DIGITÁLNÍ VÝROBA 2023 (v Brně/online)

Ve dnech 24. – 25. 05. 2023 jsme se zúčastnili konference DIGITÁLNÍ VÝROBA 2023 v Brně.

Děkujeme všem za účast!


Velice nás těší, že jsme se s vámi mohli potkat. Ikdyž pořadatelé využili možnosti hybridní konference, mnozí z vás jste využili návštěvu konference fyzicky.

Tradiční konference Digitální výroba, která mapuje fenomén Průmyslu 4.0, se nesoustřeďuje pouze na teorii a věčné polemizování nad tématem, zda stojíme na prahu evoluce, či revoluce, ale odráží skutečný stav v českých výrobních podnicích, zájem o tuto problematiku a představuje aktuální dostupné technologie. Jedná se také o jednu z nejdéle trvajících konferencí zaměřených právě na téma Průmyslu 4.0. a toto téma posouvá vždy o úroveň výše.


Tento rok se program skládal ze čtyř témat:

  • Digitalizace jako nutnost, nikoli konkurenční výhoda
  • Průmyslu 4.0 a udržitelnost
  • Strategický přístup k digitalizaci průmyslových firem
  • Digitalizace v kontextu současného nastavení trhu
Naši firmu zastupovali kolegové Pavel Hrubý s Pavlem Šubrtem s přednáskou: Nekončící životní cyklus.

Hovořili o nekonečném digitálním vláknu, který propojuje digitální prostředí ve kterém výrobek vzniká a fyzický svět s průnikem v oblasti výroby. Pavel Šubrt k tomu připojil konkrétní use casy našich zákazníků. Jak u nich postupuje proces digitalizace, co to obnášelo, co museli změnit a kam se za ty roky posunuli. Již řadu let se ve svých přednáškách zaměřujeme na konkrétní případy u zákazníků, abyste si situaci mohli nejlépe představit. 

"VĚŘÍME, ŽE SOFTWAROVÉ TECHNOLOGIE MAJÍ SCHOPNOST MĚNIT FYZICKÝ SVĚT"Celé nekonečné vlákno můžete vidět na obrázku:
Pokud byste se rádi dozvěděli více o naší přednášce, již brzy vám poskytneme celé video.