Víc než 3D model: definice nedá prostor chybámCreo Simulation Live: revoluční řešení v online simulacíchVýkresy patří minulosti, 3D modely jsou jistota i příslibJak využít sílu dat na maximum? Základem je kvalitní PLM systémCo je to digitální vlákno? A proč jej zavádět do výroby?Kvalitní kusovník je základ efektivní výrobyERP a PLM – dva základní pilíře moderní výroby, které nejlépe fungují spoluSaft Ferak - automatizace nabídkového řízení ze 2 dnů na 30 minutCreo 10 - Top novinkyDIGITÁLNÍ VÝROBA 2023Slavíme 30 let přinášení inovacíSUPro 2023 ohlédnutíSUPro 2023 - Program32. technologická konference SUPro 2023Mathcad Prime 9KÄSTLE CZCreo 9.0 k dispoziciPTC Mathcad Prime 8Talentovaní studenti VŠB využívají PTC technologiiSUPro 2022 ohlédnutíSUPro 2022 - Materiály ke staženíSUPro 2022Společnost PTC, jako lídr rozšířené reality (AR)Servis výrobních linek s podporou rozšířené reality (AR)Start-Up společnostiCreo - online průvodce funkcemiCreo Design Packages30. ročník vzdělávací konference SUPro 2021Ověřte efektivitu Vašeho CAD konstrukčního prostředíENX TISAX„PDM Home Office“ - Správa konstrukčních dat a dokumentace do 5 dnůDigitální správa konstrukčních dat a výrobní dokumentace MSV SYSTEMS CZ s.r.o.Digitalizaci námořnictva USA řídí PTC WindchillWindchill 12 ve znamení integrace a inovacíJak naladit Digitální vlákno ve vašem podniku?Vzdělávejte své zaměstnanceCAD renesancePTC rozšiřuje své CAD – PDM portfolio akvizicí OnshapeDigitální vláknoPTC Windchill získal druhé ocenění ve dvou letechVzdělávejte se s dotacemi POVEZ IIPTC akceleruje další rozvoj prostřednictvím strategických partnerstvíPLM - Airbus Helicopters

Creo Simulation Live: revoluční řešení v online simulacích

Chtěli byste umět zachytit chyby vznikající při navrhování v CADu až o 65 % rychleji, snížit počet prototypů až o 45 % a zkrátit cyklus návrhu tak, že jich dokážete vytvářet až o 37 % více? Kdo by nechtěl. Těchto cílů je možné dosáhnout prostřednictvím nástroje Creo Simulation Live. Přečtěte si, jaké další výhody vám tento software z dílny PTC může přinést.


Co je Creo Simulation Live?
Tato převratná technologie provádí strukturální, termální, modální analýzu a simulaci proudění tekutin na 3D návrzích v Creo během několika sekund. Už žádná oddělená prostředí pro návrh a simulace, žádné vracení se tam a zpět. Tyto analýzy se dynamicky aktualizují v reálném čase při úpravách, vytváření nových prvků nebo při změně vlastností, jako je změna materiálů, zadání nebo geometrie.

Creo Simulation Live (CSL) získáte okamžitou zpětnou vazbu na každou úpravu a změnu v prostředí CAD přímo při práci. Už nemusíte hádat, jak by se vaše konstrukce mohla chovat v reálných podmínkách, nebo dlouze čekat na výsledek – s každou malou úpravou to totiž zjistíte během chvilky. Zjištění správného výsledku simulace je nyní až 5000krát rychlejší.


Creo Simulation Live versus Creo Simulate
Creo Simulation Live doplňuje řešení Creo Simulate. Zatímco Creo Simulate je vhodné na ověřovací výpočty, Creo Simulation Live je určeno pro simulace v raném stádiu vývoje. Jelikož se definice výpočtu zapisuje do CAD dat, oba softwary spolu bez problémů komunikují – Creo Simulate převezme kompletní zadání simulace definované v Creo Simulation Live.


Kdy a proč používat Creo Simulation Live?
Creo Simulation Live využijí CAD designéři na začátku a v průběhu celého procesu návrhu, protože jim umožňuje provádět simulace v reálném čase přímo v prostředí CAD. Tak získávají okamžitou zpětnou vazbu o změnách návrhu a mohou vytvářet, editovat a analyzovat současně. To v konečném důsledku znamená vyšší kvalitu výrobků a kratší dobu k uvedení produktu na trh.


Kompatibilita, pokročilá grafika i skvělý výkon
Výčet výhod ještě zdaleka nekončí – Creo Simulation Live dokáže převzít materiálové vlastnosti z Creo modelů a pro výpočet nepotřebuje vytvářet novou sestavu, jelikož si konstruktér může v sestavě vybrat modely, na které se má analýza použít (buďto všechny, nebo jen některé). Skvěle obstojí také jeho grafika – Creo Simulation Live je optimalizovaný pro grafické karty NVIDIA, takže vás při navrhování čeká i kvalitní vizuální zážitek. Pro prvotřídní výsledky doporučujeme pracovat s minimálně 4 GB video RAM.


Pokud hledáte revoluční řešení, které vám umožní dosáhnout maximální kvality, rychlosti a efektivity v oblasti návrhů CAD, pak je Creo Simulation Live řešením přesně pro vás.