S Creo Design Packages přichází nová éra 3D CAD modelování


PTC přichází na trh s úplně novými konfiguracemi Creo Design Packages. Pět nových konfigurací, které nahradí dosavadní řady Creo Essentials a Creo Engineer, sleduje především jeden cíl: flexibilní výkon. Uživatel bude mít k dispozici všechny nástroje, které v daném okamžiku potřebuje.

PTC připravilo 5 typů pracovišť, které se liší výkonem i rozsahem funkcí 

E-BOOK Creo Design Packages - příručka, která vysvětluje, jak konstruktéři, jako jste vy, používají CREO k inovaci svého pracovního prostředí a k usnadnění navrhování výrobků.

Creo Design Essentials
 představuje nově základní konfiguraci určenou pro vývoj výrobku. Obsahuje všechny potřebné nástroje pro digitální vývoj výrobku včetně simulací chování výrobků (kinematická a lineární strukturální analýza), ergonomických analýz a návrhu potrubních a kabelových tras. Součástí je také možnost načítat nativní data ze SolidWorks a editovat je pomocí flexibilního modelování.


Creo Design Advanced
rozšiřuje Creo Design Essentials o pokročilé nástroje pro řízení sestav (Advanced Assembly) a 3 osé NC frézování.


Creo Design Advanced Professional
 doplňuje předchozí konfiguraci o nástroje pro konstrukci forem včetně jejich NC obrábění (Mold Machining), aditivní výrobu (3D tisk), interaktivní plošný modelář (ISDX), Behavioral Modeling, nástroje pro dynamické analýzy mechanismů, toleranční analýzy a GT&T Advisor Extension.Creo Design Premium
je rozšířeno o interface pro načítání nativních souborů Catia a NX, analýzy jsou rozšířeny o Flow analýzy, Fatique Advisor a Simulation Extension. NC obrábění je rozšířeno o 4 osý soustruh a drátořez, součástí je také prostředí pro programování strojů pro výrobu plechových součástí. Tato konfigurace je navíc rozšířena o licenci Mathcad pro technické výpočty.
Creo
 Design Premium Professional doplňuje předchozí konfiguraci o topologickou optimalizaci, Advanced Simulation, Option Modeler, rozšiřuje funkce pro aditivní výrobu a klasické obrábění je rozšířeno na 5 osé souvislé frézování.


Přechod na nové konfigurace Creo Design


Máte-li zájem využívat nové typy konstrukčních pracovišť Creo Design, kontaktujte nás. Přechod z vašich starších typů pracovišť je možný. Ale s ohledem na přechod z trvalých licencí na licence časově omezené (Subscription) jej řešíme individuálně.


Podrobnější funkcionalitu jednotlivých balíků najdete zde: 


Více informací k novým Creo Design balíkům najdete v přehledu zde.


Pro více informací kontaktujte svého obchodního zástupe nebo nám napište: