Verze Creo 8.0 uvolněna pro vás!

Způsob navrhování výrobků se neustále vyvíjí a PTC Creo na to samozřejmě reaguje. Revoluční nové funkce Creo 8.0 posouvají konstrukci výrobku na ještě vyšší úroveň.

Creo 8 vám pomůže rychleji navrhovat lepší produkty. Váš tým ocení vylepšení týkající se osobní produktivity a nové nástroje pro maximální využití informací obsažených ve 3D modelech (Model Based Definition - MBD), aditivní a konvenční výrobu pomocí NC strojů. Creo 8 pokračuje v budování nových simulačních nástrojů, které využívají simulace jako nástroj pro návrh výrobku.


Funkce pro osobní produktivitu


Vytvářejte své nejlepší návrhy za kratší dobu s nástroji Creo 8. Pracovní postupy v Creo jsou vylepšeny pomocí zdokonalených ovládacích panelů a novými funkcemi Modelového stromu. Nové funkce tvorby děr, tvorby plechových dílů, zdokonalené zobrazení pomocných prvků a nástroje fotorealistické vizualizace vám umožní dokončit práci v rekordním čase. Nyní můžete využít nový typ sestav pro ještě snadnější správu zakoupených komponent.Vylepšení Model-based definition (MBD) a výkresů


Creo 8 má nové a výkonné nástroje pro MBD a nástroje pro vytváření výkresové dokumentace, které vám pomohou vytvářet CAD modely, které se stanou etalonem pro výrobu, kontrolu i váš dodavatelský řetězec. Creo 8 zefektivňuje pracovní postupy tvorby MBD, snižuje čas, eliminuje chyby a náklady. Nyní můžete snadno použít kóty, poznámky, tolerance tvaru a polohy v kontextu sestav s pomocí průvodce a rádce GD&T Advisor Plus.
Vylepšené simulace a generativní design


Creo 8 vám pomůže využít nejnovější technologie CAD pro vysoce kvalitní a inovativní návrhy. Špičkové nástroje generativního designu v Creo jsou ještě lepší a to díky automatické tvorbě zárodečné obálky, díky vylepšeným funkcím tvorby povrchů v dělení výkovků, nebo nového kritéria minimálního rádiusu. Creo Simulation Live poskytují fluidní analýzy a to i ustáleného stavu. Nové nástroje Creo Ansys Simulation umožňují vylepšenou tvorbu a kontrolu FEM sítě.Aditivní a konvenční NC výroba


Creo 8 vám pomůže snadno optimalizovat vaše návrhy pro aditivní a konvenční NC výrobu. S novými možnostmi můžete minimalizovat hmotnost výrobku pomocí pokročilých struktur mřížkování. Můžete například zahustit vnitřní strukturu modelů na základě pevnostního výpočtu. Vylepšení směru sestavení a nastavení zásobníku mohou zvýšit rychlost výroby a kvalitu sestavení. Pro konvenční NC výrobu zjednodušuje Creo 8 programování pětiosých, vysokorychlostních drah frézovacích nástrojů, což má za následek zkrácení doby přípravy a obrábění.Nové výrobky, vyšší kvality a rychleji než kdykoliv předtím.

Sledujte nás, novinky v Creo 8.0 postupně představíme podrobně.