Víc než 3D model: definice nedá prostor chybámCreo Simulation Live: revoluční řešení v online simulacíchVýkresy patří minulosti, 3D modely jsou jistota i příslibJak využít sílu dat na maximum? Základem je kvalitní PLM systémCo je to digitální vlákno? A proč jej zavádět do výroby?Kvalitní kusovník je základ efektivní výrobyERP a PLM – dva základní pilíře moderní výroby, které nejlépe fungují spoluSaft Ferak - automatizace nabídkového řízení ze 2 dnů na 30 minutCreo 10 - Top novinkyDIGITÁLNÍ VÝROBA 2023Slavíme 30 let přinášení inovacíSUPro 2023 ohlédnutíSUPro 2023 - Program32. technologická konference SUPro 2023Mathcad Prime 9KÄSTLE CZCreo 9.0 k dispoziciPTC Mathcad Prime 8Talentovaní studenti VŠB využívají PTC technologiiSUPro 2022 ohlédnutíSUPro 2022 - Materiály ke staženíSUPro 2022Společnost PTC, jako lídr rozšířené reality (AR)Servis výrobních linek s podporou rozšířené reality (AR)Start-Up společnostiCreo - online průvodce funkcemiCreo Design Packages30. ročník vzdělávací konference SUPro 2021Ověřte efektivitu Vašeho CAD konstrukčního prostředíENX TISAX„PDM Home Office“ - Správa konstrukčních dat a dokumentace do 5 dnůDigitální správa konstrukčních dat a výrobní dokumentace MSV SYSTEMS CZ s.r.o.Digitalizaci námořnictva USA řídí PTC WindchillWindchill 12 ve znamení integrace a inovacíJak naladit Digitální vlákno ve vašem podniku?Vzdělávejte své zaměstnanceCAD renesancePTC rozšiřuje své CAD – PDM portfolio akvizicí OnshapeDigitální vláknoPTC Windchill získal druhé ocenění ve dvou letechVzdělávejte se s dotacemi POVEZ IIPTC akceleruje další rozvoj prostřednictvím strategických partnerstvíPLM - Airbus Helicopters

Verze Creo 10.0 

Společnost PTC s hrdostí představuje Creo 10 a Creo+, nejnovější verze oceňovaného, ​​výkonného a zároveň snadno použitelného CAD systému.

Creo vám pomůže dodávat nejlepší návrhy v kratším čase díky novým nástrojům pro návrhy kompozitů, vylepšením pro návrhy elektrifikace, 3D výkresy (MBD), návrhy ergonomie, návrhy řízené simulacemi a pro výrobu.

PTC také s potěšením představuje Creo+, SaaS produkt se všemi funkčnostmi Creo 10 a navíc s inovativními cloudovými nástroji pro spolupráci v reálném čase a zjednodušenou správu a nasazení licencí.


Novinky v Creo 10.0.
Funkce pro osobní produktivitu


S každou novou verzí Creo zavádí vylepšení, díky nimž jsou konstruktéři produktivnější každý den, včetně aktualizací inspirovaných vámi, našimi zákazníky.

Creo nyní obsahuje vylepšení pro Multi-body navrhování, včetně boolovských operací a operací dělení, jakož i nástrojů pro restrukturalizaci a přeuspořádání sestavy.

A k dispozici jsou i vylepšení nástrojů pro modelování součástek, včetně skicáře, dělících ploch, otvorů, roznásobení a Freestyle modelování.Creo kompozitní materiály


Nyní můžete používat Creo pro navrhování s kompozitními materiály, abyste zajistili pevnost a odlehčení výrobku.

Existuje několik funkcí, které zahrnují definování vrstev, obrysy plochých vrstev a automatické generování knih vrstev, čímž se vytváří pevná geometrie představující tvar kompozitu s přesnými hmotnostními vlastnostmi výsledné geometrie.

Více v PDF ke stažení

Creo elektrifikace


Elektrifikace se stává klíčovou iniciativou pro mnohá průmyslová odvětví.

Creo má nový specializovaný strom kabeláže a vylepšené nástroje pro návrh trasování, které vám pomohou vytvářet a spravovat sestavy kabelových svazků.

Nástroj pro dělení a slučování kabelových svazků umožňuje spolupráci a opětovné používání podsestavy kabelových svazků.

Byly rozšířeny ECAD možnosti, včetně importu masek na vkládání a lepšího zpracování parametrů ECAD otvorů pro lepší integraci, spolupráci a přehlednost plošných spojů (PCB desek) v MCAD návrhu.

Více informací na PTC stránkáchNávrh ergonomieJelikož lidé nemají jednotný tvar ani velikost, Creo vylepšení umožňují zohlednit rozsahy pohybu, zorná pole a jedinečnost uživatelů.

Funkce zorného pole nyní umožňují provést analýzu odrazů a figuríny nyní podporují více obálek s dosahy.
Navrhování řízené simulacemi


Creo obsahuje nové funkčnosti v oblasti návrhu řízeného simulacemi, jako je Creo Ansys Simulation Advanced , který umožňuje kombinované strukturální a tepelné analýzy a zahrnuje podporu nelineárních kontaktů a materiálů.

Creo Simulation Live nyní obsahuje možnosti kontaktní simulace a vylepšené možnosti výsledků pro simulace tekutin a strukturální simulace.

Creo Flow Analysis a Creo Simulate byly také vylepšeny o lepší animaci a Multi-body podporu, jednotlivě.

Kromě toho byl Generativní design rozšířen o nové funkce, jako jsou rotační symetrie, vzdálená zatížení a omezení hmotnostního bodu.

Více informací na PTC stránkách
Aditivní a tradiční výrobaCreo má vylepšení také pro aditivní a tradiční výrobu.

Pro aditivní výrobu jsou nyní k dispozici nové mřížky založené na nosnících a řízené vzorci.

A pro tradiční výrobu nyní vysokorychlostní frézování šetří čas obrábění díky podpoře soudkových nástrojů na specializovaných NC sekvencích pro dokončování dna a stěn.

Více o vysokorychlostním frézování se dočtete v datasheetu: 
Více informací na PTC stránkách 


Přejděte na nejnovější Creo verzi hned teď!
Pomocí kontrolního seznamu se ujistěte, že vaše aktualizace proběhne hladce.