Víc než 3D model: definice nedá prostor chybámCreo Simulation Live: revoluční řešení v online simulacíchVýkresy patří minulosti, 3D modely jsou jistota i příslibJak využít sílu dat na maximum? Základem je kvalitní PLM systémCo je to digitální vlákno? A proč jej zavádět do výroby?Kvalitní kusovník je základ efektivní výrobyERP a PLM – dva základní pilíře moderní výroby, které nejlépe fungují spoluSaft Ferak - automatizace nabídkového řízení ze 2 dnů na 30 minutCreo 10 - Top novinkyDIGITÁLNÍ VÝROBA 2023Slavíme 30 let přinášení inovacíSUPro 2023 ohlédnutíSUPro 2023 - Program32. technologická konference SUPro 2023Mathcad Prime 9KÄSTLE CZCreo 9.0 k dispoziciPTC Mathcad Prime 8Talentovaní studenti VŠB využívají PTC technologiiSUPro 2022 ohlédnutíSUPro 2022 - Materiály ke staženíSUPro 2022Společnost PTC, jako lídr rozšířené reality (AR)Servis výrobních linek s podporou rozšířené reality (AR)Start-Up společnostiCreo - online průvodce funkcemiCreo Design Packages30. ročník vzdělávací konference SUPro 2021Ověřte efektivitu Vašeho CAD konstrukčního prostředíENX TISAX„PDM Home Office“ - Správa konstrukčních dat a dokumentace do 5 dnůDigitální správa konstrukčních dat a výrobní dokumentace MSV SYSTEMS CZ s.r.o.Digitalizaci námořnictva USA řídí PTC WindchillWindchill 12 ve znamení integrace a inovacíJak naladit Digitální vlákno ve vašem podniku?Vzdělávejte své zaměstnanceCAD renesancePTC rozšiřuje své CAD – PDM portfolio akvizicí OnshapeDigitální vláknoPTC Windchill získal druhé ocenění ve dvou letechVzdělávejte se s dotacemi POVEZ IIPTC akceleruje další rozvoj prostřednictvím strategických partnerstvíPLM - Airbus Helicopters
Dovolte, abychom vás co nejsrdečněji pozvali k účasti na 32. technologickou konferenci SUPro 2023.

Termín konání: 11. – 12. 05. 2023

Místo konání: hotel Jezerka, Seč

Zahájení akce:
v 10:00


Co vás letos čeká:


 • Nová verze Creo 10.0
 • Princip Bezvýkresové výroby
 • Digitalizace procesů
 • Chytrý servis s podporou AR
 • Zákaznické příspěvky
 • Networking
 • 6 hodin školení
 • DIGITÁLNÍ SHOWROOM
 • Nově na vás bude čekat 8 speciálních stanovišť.

  Unikátní místnost, kde si budete moct sami vyzkoušet, jak AR pomáhá ve firmách při vzdáleném servisu, kontrole kvality výrob,y či prezentaci Vašich výrobků.

  Jednotlivá stanoviště zveřejníme postupně, sledujte nás na LinkedInJak si snadno zajistit účast na SUPro 2023? 

 
Zvolte si typ vstupenky níže
Vyplňte přihlašovací formulář

Způsob úhrady:

Po odeslání přihlašovacího formuláře Vám přijde na Vámi uvedený email zálohová faktura k úhradě účastnického poplatku.
Daňový doklad obdržíte opět emailem po skončení akce.

Účastnické poplatky:


5 500 Kč vč. DPH za osobu ve dvoulůžkovém pokoji
POZOR! - Pokoj nemůže být obsazen pouze 1 osobou. V případě registrace 1 osoby na tento pokoj, bude osoba přidělena k dalšímu jednotlivci. Bohužel s kapacitou hotelu nemůžeme nic dělat. Děkujeme za pochopení.

3 500 Kč vč. DPH za osobu bez ubytování 

Standardní poplatek zahrnuje Vaši účast na vzdělávací konferenci SUPro 2023, konferenční podklady, ubytování, občerstvení a účast na večerním networkingu.
 
Zaplacení účastnického poplatku bude sloužit jako potvrzení Vaší závazné účasti na akci.


Zvolte si typ vstupenky:


DVOULŮŽKOVÝ POKOJ NEMŮŽE BÝT OBSAZEN POUZE JEDNOU OSOBOU.
DĚKUJEME ZA POCHOPENÍV případě zrušení účasti ze strany účastníka akce po uhrazení účastnického poplatku, se tento poplatek ani jeho alikvotní díl ze strany pořadatele nevrací. Částka již zaplacená pořadateli účastníkem akce je považována za smluvní pokutu uhrazenou účastníkem akce z důvodu zrušení jeho předem rezervovaného pobytu v ubytovacím zařízení. Úhradou účastnického poplatku na základě zálohové faktury akceptujete zmíněné storno podmínky.
Těšíme se na Vás v hotelu Jezerka na Seči!
Tým AV ENGINEERING


Vaše případné dotazy Vám ráda zodpoví Tereza Harapátová, Marketing Manager, harapatovat@aveng.cz; +420 576 000 144