Obchodní zástupce (m/ž)

REGION:

Vaším regionem bude především západní polovina Čech včetně Prahy
Pracovní zázemí budete mít v naší pobočce v Plzni

POPIS POZICE:

Komunikace, udržování a rozšiřování obchodních vztahů se stávajícími zákazníky
Zároveň budete rozšiřovat jejich současnou síť vyhledáváním nových zákazníků
Vašimi hlavními partnery budou ředitelé IT oddělení, manažeři technických úseků a ředitelé společností
Společně s kolegy budete navrhovat řešení na míru pro zákazníky z oblasti velkých korporací a také malých a středních firem
Budete prezentovat nová řešení zákazníkům a vyjednávat o podmínkách spolupráce

PROFIL KANDIDÁTA:

Jste obchodník tělem i duší, což můžete prokázat svými dosavadními úspěchy
Pokud již máte zkušenosti s prodejem SW řešení, budeme rádi, ale není to podmínkou, protože Vás důkladně zaučíme
Budete potřebovat angličtinu – podklady pro vaši práci pochází ze zahraničí
Rád/a se učíte novým technologiím a přístupům
Máte běžnou znalost MS Office
Řidičský průkaz skupiny B
Jste týmový hráč s tahem na branku

NABÍZÍME:

Práci na HPP
Fixní mzdu a dvě variabilní složky výkonové mzdy, které se stanou součástí ohodnocení Vaší práce po zapracování
Osobní vozidlo, mobilní telefon, notebook
Smlouva na dobu neurčitou
Pátý týden dovolené, příspěvek na stravování, zvýhodněné tarify pro mobilní volání a další benefity

Nástup možný ihned nebo dohodou.
Místo práce: kancelář v Plzni.

Pokud vás tato pozice zaujala, zašlete svůj životopis spolu s motivačním dopisem na adresu job@aveng.cz.
S vybranými uchazeči proběhne on-line pohovor a dále osobní schůzka.
Veškeré zaslané materiály budou považovány za důvěrné.