3D myši od společnosti 3Dconnexion                                                                                                                                                            

Společnost 3Dconnexion přináší duševní pohodu 3D profesionálům, kteří navrhují budovy, stroje a výrobky tvořící základ našeho světa.

Změňte revolučně způsob, kterým pracujete s 3D aplikacemi. Panorama, zoom a otáčení modelu nebo kamery, jako byste je drželi ve své ruce. Je to taková úroveň kontroly, jaké prostě nelze dosáhnout tradiční myší ani klávesnicí. Při práci na složitých celcích, vylepšování 3D modelů nebo fantastických letech skrze ně, s 3D myší můžete popustit uzdu své představivosti!

Nové produkty a zvýhodněné sady!

         SpaceMouse


Řada výrobků SpaceMouse od společnosti 3Dconnexion nabízí pohodlný a přirozený způsob ovládání digitálního obsahu v nejpopulárnějších aplikacích CAD a kreativních aplikacích na světě, abyste se mohli snáze soustředit na samotný úkol místo na to, jak ovládat software.

 SpaceMouse® Pro Wireless bezdrátová 3D myš
 SpaceMouse® Enterprise pro vrcholné konstruktérské výkony
 SpaceMouse® Pro 3D myš pro profesionály
 SpaceMouse® Wireless pro individuální způsob ovládání
 SpaceMouse® Compact pro pokročilou 3D navigaci

  

            CadMouse

CadMouse je první myš, která se ovládá stejnou rukou jako běžná myš a je určena speciálně pro CAD profesionály. Díky jedinečnému, vyhrazenému prostřednímu tlačítku, kolečku Smart Scroll a užitečnému souboru specifických nástrojů pro CAD aplikace, mezi něž patří praktická funkce QuickZoom, zvyšuje myš CadMouse úroveň pohodlí, efektivitu a zábavnost práce na návrzích a v CAD aplikacích (i mimo ně).

 CadMouse Pro je v oboru uznávaná speciální myš pro designéry a projektanty. Tato kabelová myš plné velikosti je navržená pro mimořádně pohodlné používání po dlouhou dobu a prezentuje výjimečnou přesnou technologii od frmy 3Dconnexion a tichý provoz. CadMouse Pro je nejdokonalejší oporou každé moderní sady nástrojů CAD.

 CadMouse Compact je jedinečná kabelová speciální myš pro designéry a projektanty, kteří vzhledem k velikosti své dlaně a způsobu úchopu dávají přednost myši menších rozměrů. Má propracovanou přesnou technologii v kompaktním těle a je ideální pro uživatele, kteří pracují v různých prostředích a potřebují rychlé a přesné ovládání.

 CadMouse Compact Wireless je lehká a šikovná, a proto je vhodná zejména pro profesionální designéry a konstruktéry, kteří dávají přednost vstupnímu zařízení menších rozměrů a chtějí myš, která je obzvláště vhodná pro práci na cestách. Díky pokročilé ergonomii, vynikajícímu pohodlí a přepracovanému kolečku zaručuje tato bezdrátová myš ideální citlivost, reaktivitu a přesné ovládání, které zajišťují bezproblémovou profesionální práci.

 CadMouse Pro Wireless je plnohodnotná myš určená speciálně pro moderní CAD profesionály. CadMouse Pro Wireless nabízí špičkovou ergonomii, speciální prostřední tlačítko, optický senzor s vysokým rozlišením, až tříměsíční použití mezi nabitím* a životnost 50 milionů kliknutí, což je základem každé sady nástrojů pro CAD.

 CadMouse Pro Wireless Left  je bezdrátová, plnohodnotná myš pro CAD profesionály, kteří ovládají počítačovou myš levou rukou. Dokonalý, plnohodnotný a ergonomický nástroj pro práci s CAD navržený s ohledem na leváky, nýbrž zařízení, které přináší výhody i CAD profesionálům, kteří přepnutím z pravé do levé ruky se chtějí vyhnout syndromu RSI tj. poškození z opakovaného namáhání.

  Ukázka užití 3D myši v praxi:

Podrobné informace k produktům naleznete na stránkách 3Dconnexion.