Software   PTC CAD Creo Parametric Creo Design Creo Extensions Simulation Creo Ansys Simulation Creo Simulation Creo Simulation Live   AVENG Software AV ScriBatch AV CZ Package for Creo   PTC PLM/PDM Windchill Windchill Extensions ThingWorx Navigate   PTC Mathcad Mathcad 15 a Mathcad Prime 1.0.-6.0  PTC SLM Arbortext   Vuforia Vuforia Chalk Vuforia Expert Capture Vuforia Instruct   ThingWorx ThingWorx Asset Advisor

Vuforia Chalk

Vzdálená podpora experta s využitím rozšířené reality (AR).

Vuforia Chalk je AR mobilní aplikace, která slouží k on-line řešení problémů se servisem, údržbou, montáží či ovládáním zařízení, které by jinak vyžadovaly přítomnost experta na místě. Přináší funkce „přítele na telefonu“ – ovšem nejen hlasem a obrazem, ale díky rozšířené realitě také kreslením. Je určena servisním technikům, montážním pracovníkům i běžným uživatelům složitějších zařízení.


Online expert na zavolání

Vuforia Chalk kombinuje rozšířenou realitu s hlasovou a obrazovou komunikací v reálném čase. Díky aplikaci můžete kreslit poznámky přímo na svém mobilním zařízení, a to do obrazu od toho, kdo potřebuje vaši pomoc pomoc. Tyto poznámky jsou přichytávány k reálným objektům a jsou vidět na obou zařízeních ze všech stran. Vuforia Chalk přenáší kromě obrazu také váš hlas a umožňuje uložit veškeré poznámky formou obrázkové sekvence.
Proč používat Vuforia Chalk


Snadný start: Stačí pouhá instalace aplikace na mobilní zařízení a vytvoření uživatelských účtů.

Zvýšení kvality vašeho servisu: Díky rozšířené realitě nejste odkázáni na pouhý slovní popis a obraz, ale využíváte i kreslení.

Snížení nákladů na servis: Vuforia Chalk poskytuje podporu v reálném čase, bez nutnosti drahých výjezdů k porouchaným zařízením.

Rychlejší zaučení techniků: Vzdálené vedení nových techniků pomocí Vuforia Chalk umožní snadné sdílení vašich znalostí.

Otestujte Vuforia Chalk


Pomocí Vuforia Chalk Evaluation programu můžete bezplatně testovat aplikaci v business režimu, který obsahuje:
30 denní přístup do Vuforia Chalk
Přístup k aplikaci až pro 50 členů týmu
Administrace přístupů uživatelů
Všechny funkce komerční verze


Pro testování Vuforia Chalk nás kontaktujte.