Software   PTC CAD Creo Parametric Creo Design Creo Extensions Simulation Creo Ansys Simulation Creo Simulation Creo Simulation Live   AVENG Software AV ScriBatch AV CZ Package for Creo   PTC PLM/PDM Windchill Windchill Extensions ThingWorx Navigate   PTC Mathcad Mathcad 15 a Mathcad Prime 1.0.-6.0  PTC SLM Arbortext   Vuforia Vuforia Chalk Vuforia Expert Capture Vuforia Instruct   ThingWorx ThingWorx Asset Advisor

PTC Windchill

PTC Windchill je PLM (Product Lifecycle Management) software, který umožňuje nejen uchovávat, konfigurovat a spravovat informace o  výrobku v každém stádiu životního cyklu, ale také optimalizovat a řídit klíčové firemní procesy. Dodává podnikům schopnost shromáždit rozptýlené informace o výrobcích a zavést pořádek do vývojových procesů.

Vlastnosti a výhody:

Webová aplikace (přístup odkudkoliv)
Spolupráce týmů
Kompletní struktura informací o výrobku
Dohledatelnost všech informací
Integrace se všemi běžnými CAD a MS Office
Bezpečné uložiště
Elektronické workflow
Integrace s ERP systémy
Změnové řízení
Konfigurace a odvození výrobků


PLM konfigurace


Společnost PTC uvedla na trh nové konfigurace PLM, které budou lépe odpovídat vašim požadavkům i obchodním cílům a zajistí vám potřebnou flexibilitu.S příchodem nových flexibilnějších konfigurací došlo k ukončení prodeje původních konfigurací. 

Klíčové vlastnosti:

Využívejte původní informace a spravujte nové data o výrobku zabezpečením úplného digitálního vlákna. Zajistěte, aby každý používal správnou verzi pro vývoj, analýzu, výrobu a dodání.

Řízení CAD dat: Jednoduchá integrace HTML prostředí a CAD nástrojů včetně Creo, Creo Elements/Direct Modeling/Drafting, CATIA V5, NX, SolidWorks, Inventor, AutoCAD.

Kusovník (BOM) - Jeden z klíčových dokumentů, který řídí činnosti výrobního podniku.

Bezpečná spolupráce: Rychlé a bezpečné přístupy, založené na pozicích ve firmě, k údajům o výrobcích.

Aplikace přizpůsobené dle pracovních pozic ve firmě: Samoobslužné aplikace, zaměřené na pozice a úlohy, které poskytují kontextové informace pro non-CAD uživatele.

Proces vydání a změn: Funkce zjednodušeného pracovního toku pro nasměrování dokumentů ke schválení, nebo kontrole.

Správa ECAD dat: Synchronizace ECAD knihoven s PLM kusovníky a MCAD modelami (Zuken, Cadence, Altium, a další). Poskytuje jednoduchý a přesný podnikový přístup ke komplexním elektronickým datům o výrobku.

Generování vizualizací: Publikování CAD dat do zjednodušených zobrazení na kontrolu mimo konstrukci.
Editace Multi-CAD dat: Editace výrobkových dat v hlavních CAD systémech, pomocí Check-In, Check-Out, stahování, tabulek modelové příbuznosti, virtuálních komponentech a ukládání dat.

Správa životního cyklu: Řízení stavu CAD dat od WIP (rozpracovaný stav) po uvolnění (vydání).

Integrace s Microsoft Office: Zahájení propagace, porovnání verzí a linkování na podrobné informace v GUI a webových prohlížečích.

Vytváření nových dokumentů: Přesouvání a uvolnění myší v rámci Windows Průzkumníku, nebo prohledávání PDM systému jako adresářové struktury.

Pokročilé vyhledávání: Vyhledávání, ukládání, sdílení a vizualizace podle klíčových slov, atributů, podmínek a klasifikací.

Publikování: Automatické spouštění, plánování úloh a manuální publikování, sdílení XML doc map z konfiguračních specifikací do různých formátů.

Klasifikace dokumentů: Klasifikace položek a dokumentů: Uspořádání položek a dokumentů do klasifikačních struktur a hierarchií pro vyhledávání a opakované použití.