Služby

Poskytujeme komplexní služby pro digitalizaci výrobních podniků, pro implementaci dodávaných softwarových CAD – PLM – IoT – AR technologiím od PTC a k vlastním aplikacím AV ENGINEERING. Vlastní mnohaleté zkušenosti s používáním těchto technologií v naší dceřiné společnosti AV R&D a široké spektrum zákazníků z různých odvětví, zaručuje našim zákazníkům dodání služeb s vysokou odbornou kvalitou.

Školení provádíme ve vlastních školicích střediscích anebo na základě přání on-line formou, vždy jen pro jednoho zákazníka.

Certifikace od společnosti PTC nás opravňují - jako jedinou českou společnost na území České republiky - poskytovat školení a další technické služby k PTC softwarovým produktům.  Přehled školení za rok 2022


Počet školení

140

Odškolených firem

53

Proškolených osob

521
TECHNICKÁ PODPORA

Pomůžeme vám s instalací softwaru a zoptimalizujeme výkon softwarových aplikací PTC přesně podle vašich potřeb a s využitím našich dlouholetých zkušeností. Kvalifikovaný tým specialistů je vám k dispozici každý pracovní den na HOT-LINE lince. Zákaznický portál můžete využívat v režimu 24 x 7.

Více informací

ŠKOLENÍ, KONZULTACE
A INDIVIDUÁLNÍ ŘEŠENÍ

Propracovaný systém školení a odborných konzultací se zaměřením na efektivní využívání softwarových technologií PTC a na optimalizaci procesů. Školení probíhá v češtině nebo angličtině v našich 3 školicích střediscích. Všechny typy školení umíme zajistit také online.

Více informací

IMPLEMENTACE SOFTWAROVÝCH ŘEŠENÍ

Máte složité výrobky a rozsáhlé procesy? Pomocí ověřených implementačních metodik a standardů přizpůsobíme Váš systém s ohledem na Vaše specifické požadavky, potřeby, výrobek a proces. Zajistíme rychlé a bezchybné uvedení Vašeho systému do provozu.

Více informací

AUTOMATIZACE

Vyvíjíme speciální softwarové aplikace, nejen k produktům PTC, s cílem eliminovat opakující se manuální činnosti při tvorbě digitálního výrobku. Podporujeme uživatelskou produktivitu a koncentrujeme uživatele na tvůrčí práci, která přináší Vašemu podniku hodnotu.

Více informací

KOMUNITA

Propojujeme odborníky i nadšence z oboru. Sledujte videa, diskuze, návody a komunikujte s ostatními uživateli PTC technologií.

Více informací

REFERENCE

Oceněním každé dobře odvedené práce našeho týmu je reference. Vnímáme ji jako potvrzení, že jsme v našem oboru profesionálové. Podívejte se na aktuální reference. Věříme, že můžeme být užiteční i Vám.

Více informací

CERTIFIKACE

Pravidelné vzdělávání našeho týmu, lety ověřené metodiky, rozsáhlé praktické zkušenosti, včetně mezinárodních, a reference od zákazníků nám zajišťují certifikace od PTC. Certifikace nás opravňují poskytovat školení a další technické služby k PTC produktům.

Více informací