Přehled softwarových platforem pro IoT - AR

V rámci našich řešení pro digitalizaci průmyslových podniků a iniciativy Industry 4.0 dodáváme a implementujeme špičkové technologie od PTC pro tvorbu a provoz aplikací rozšířené reality (AR) a projektů internetu věcí (IoT). Tvoříme nad nimi zákaznické aplikace na míru, školíme uživatele a poskytujeme technickou podporu.

Oblasti využití AR – IoT v průmyslu

Návrh a konstrukce výrobků  (Smart, connected product, Digitální dvojče)
Provoz výrobků (Smart remote monitoring, Smart remote control)
Prodej a marketing
Výroba a montáž (Smart, connected operations)
Servis výrobku (Smart, connected service)
Zákazník (Smart, connected support)
Rozšířená realita (AR)

Umožňuje promítání digitálních objektů do reálného prostředí kolem nás. V průmyslu se jedná především o 3D modely výrobků, plovoucí menu a další grafické či textové informace. Vizualizujte informace a pokyny, které vaši zaměstnanci potřebují k efektivní práci, a které vaši zákazníci potřebují k plnému využití vašich výrobků.
Vuforia Studio


Vytvářejte vizualizace pomocí rozšířené reality bez složitého programování.Vuforia Chalk


Aplikace pro vzdálenou podporu. Posuňte své kapacity, umožněte svému týmu schopnost vidět, porozumět a jednat v reálném čase prostřednictvím AR.Vuforia Expert Capture


Vytvářejte rychle a snadno výkonné postupy s podporou AR, které posilují pracovníky nejen v zaškolení.
Průmyslový internet věcí (IIoT)

Internet věcí (IoT) představuje zcela novou podnikatelskou strategii založenou na sběru, vyhodnocování a využívání informací napříč fyzickým a digitálním světem. Internet věcí (IoT) je novou cestou k vytváření, užívání a údržbě inteligentních výrobků.ThingWorx


ThingWorx je technologická platforma, určená pro internet věcí umožňující návrh a provoz IoT aplikací ve všech oblastech internetu věcí.
PTC technologie v praxi

Podívejte se na projekty vytvořené AV ENGINEERING s použitím špičkových technologií PTC v reálném životě.


Zkušební stav pro testování životnosti brzdových válečků pro automobily zahrnuje vývoj vlastní metodiky a softwarových aplikací, návrh a konstrukci vlastního zkušebního zařízení s dálkovým monitorováním a kontrolními funkcemi a vydávání interaktivních příruček.


Výukové pracoviště s podporou rozšířené reality provádí uživatele krok za krokem montážními postupy, které jsou díky snímání pracovní oblasti zakomponované do reálného světa a promítané na obrazovce.