Pomůžeme vám s digitalizací vašich procesů i s přechodem na bezvýkresovou výrobu

Společně s vámi rozklíčujeme komunikační bariéry a úzká místa napříč podnikem. Navrhneme pro vás individuální plán digitalizace v postupných krocích. Provedeme implementaci potřebných sw technologií, vyškolíme vaše uživatele a budeme vám k dispozici při rozjezdu nového způsobu práce.

Digitalizace výroby
Digitalizace konstrukce
Digitalizace údržby a servisu
Je nejvyšší čas zabývat se digitalizací ve vašem podniku.
Zjistěte proč
 • PŘÍPADOVÁ STUDIE

  Digitální správa konstrukčních dat a výrobní dokumentace

  Kombinace Windchill Base a ThingWorx Navigate vytvořilo základ digitálního vlákna podniku a zajišťuje „bezvýkresový“ oběh dat od konstrukce až po výrobu.

  Přečíst více
  robot
 • PŘÍPADOVÁ STUDIE

  Servis výrobních linek s podporou rozšířené reality (AR)

  Jakékoliv zastavení výroby z důvodu poruchy či servisu zařízení znamená snížení výkonu dodávek, což má nepříjemné ekonomické dopady, zvláště když si uvědomíme, že se jedná o potravinářský průmysl.

  Přečíst více
  Devro Vuforia Chalk e1704788188590
 • PŘÍPADOVÁ STUDIE

  LINAPLAST s.r.o. díky bezvýkresové výrobě pokryje daleko více zakázek

  V roce 2023 jsme přešli ze serverového disku na PLM Windchill. Po několika evolucích jsme během 10 let systém PLM integrovali do oddělení Vývoj, Konstrukce forem, Konstrukce Automatizace, Nástrojárna, Kvalita, Obchod, Výroba, Montáž... jako důležitý datový zdroj informací. Od roku 2017 jsme čistě bezvýkresová firma. PLM je nezbytnou součástí pro konkurenceschopnost.

  Přečíst více
  1.prispevek e1704788078163

Jsme AV ENGINEERING Propojujeme digitální a fyzický svět již přes 30 let.

Jsme dodavatelé špičkových softwarových systémů PTC, které sami aktivně a dlouhodobě používáme. Specializujeme se na efektivní implementaci a školení v oblasti návrhu, výroby a servisu výrobků. Naši zákazníci oceňují spolehlivost, odbornost a individuální přístup.

Aktuality

AVE23 05 scaled e1709022922397
Online aktivity
18. února 2024
OBJEVUJTE, PROHLUBUJTE A INSPIRUJTE SE. Naše technické webináře vám umožní OBJEVIT nové technologické postupy a nástroje, ale také aktivně PROHLUBOVAT dovednosti v pracovních procesech. INSPIRUJTE SE příklady a praktickými radami, které vám umožní nalézt efektivní způsoby, jak zlepšit produktivitu a efektivitu práce. Jako bonus od nás získáte záznamy z vysílání a možnost získat odpovědi na vaše dotazy během vysílání i následně. Webináře jsme pro vás připravili bezplatně.
Čtěte více
creo webseminar e1707913725529
Online aktivity
13. února 2024
Každý druhý čtvrtek, pro vás PTC CAD odborníci připravili hodinové technické webináře plné tipů a triků jak zefektivnit vaši práci v Creo.
Čtěte více
4 digi vlakno
Tipy a návody
29. listopadu 2023
S pomocí digitálního vlákna mohou mít pracovníci výroby (a nejen oni) všechna data neustále po ruce. Kdykoliv a odkudkoliv.
Čtěte více

Těmto firmám pomáháme být produktivnější