Gramofony SEV Litovel půjdou k zákazníkům rychlejiCreo 7.0 - série webinářůVzdělávejte své zaměstnanceJak na home office s PTC produktyNezastavujeme, jsme s VámiMathcad na maximum za výhodnou cenuZískejte více ze softwaru Creo za nižší cenuSUPro 2020LiveWorx 2020 - nejvýznamnější světová konferenceCAD renesancePour Féliciter 2020PTC rozšiřuje své CAD – PDM portfolio akvizicí OnshapePTC Windchill získal třetí ocenění ve dvou letechNové PLM konfiguraceCreo Design PackagesCreo Simulation LiveSUPro 2019 ohlédnutíVzdělávejte se s dotacemi POVEZ IIBlahopřejeme společnosti RetigoPF 2019Byli jsme na ZLINTECHuPTC Forum Europe 2018Byli jsme na MSV 2018PTC Mathcad Prime 5.0 je venkuPTC akceleruje další rozvoj prostřednictvím strategických partnerstvíPozvánka na MSV 2018Ohlednutí za 28. vzdělávací konferencíCreo 5.0SUPro 2018 dotazník/přednáškyBMW vybral software PTC Windchill a ThingWorx NavigateVeletrhy pracovních příležitostí 2018PLM - Airbus HelicoptersPTC Forum Europe 2017MSV 2017SMARTXHatchSubscription LicenceNaši obchodníci chtějí nového kolegu!Ohlédnutí za 27. vzdělávací konferencíSUPro 2017 - dotazník/přednáškyPTC Creo 4.0Oznámení o organizační změněTechnologie Sigmetrix pomáhá při transformaci PTC Model-Based DefinitionMůže se snoubit víno s rozšířenou realitou?MSV 2016InnoTrans 2016Automotive Forum 2016VuforiaThingWorxSUPro 2016PTC Windchill 11RAIL INDUSTRY MEETINGS 2016Nová korporátní identitaNejvětší výrobce speciálních ložisek ve střední Evropě ZKL Group posiluje výzkum a vývoj„Akcelerované“ zkoušky životnosti výrobků, první v ČRSeminář na VŠB Ostrava

Naši obchodníci chtějí nového kolegu!

Chcete se stát obchodním zástupcem a nevíte, jestli jste na to stavěný? Zeptali jsme se našich zkušených obchodníků Pavla a Martina, jaký by jejich nový kolega měl být a proč pracují v AV ENGINEERING.Jaké vlastnosti by měl mít úspěšný obchodník?

Martin: Hlavně se z toho nezbláznit, splachovací, zodpovědný, nekonfliktní, rozhodný
Pavel: Cílevědomý, otevřený, komunikativní, lehce asertivní, týmový hráč

Jaký by měl být váš nový kolega?

Martin: Hlavně normální :-)
Pavel: Týmový

Jakou radu byste dali jako první novému kolegovi?

Martin: Předcházet si dámy z účtárny…
Pavel: Nevzdávej to při prvním problému

Co vás na práci obchodníka baví?

Martin: Různorodost, cestování a řešení různých projektů se zákazníky
Pavel: Různorodost, možnost aktivně ovlivňovat výsledek

Proč zůstáváte právě v AV?

Martin: Baví mě to, stabilita, docela príma kolektiv
Pavel: Protože mě to v AV baví ;-)

Kolik let pracujete v AV?

Martin: Sám nevím, moc rychle to plyne, asi kolem 10 let
Pavel: Už 16 letZapadáte do představ našich obchodníků? Tak se k nám přidejte! Napište nám něco o sobě a setkejte se s námi.

Přehled všech volných pozic najdete ZDE.Staňte se součástí našeho týmu!