Inside Sale Representative

Kdo je Inside Sale Representative?

Inside Sales Representative je obchodní zástupce, který pro obchodování využívá především moderní komunikační technologie. Díky nim může realizovat jednání se zákazníkem po telefonu, prostřednictvím současných IT nástrojů může prezentovat nabídku, procházet požadavky zákazníků i zjišťovat jejich představy a plány. Inside Sales Representative je plnohodnotný obchodní zástupce, jeho práci nelze zaměňovat s pracovníkem Call centra, Telesales nebo Telemarketing.

Náplň práce:

Kontaktování nových i existujících zákazníků a nabídka služeb a produktů společnosti
Správa, sledování a rozvoj poptávek
Telefonické a emailové jednání se zákazníky
Follow-up obchodných případů
Podpora obchodních zástupců (Outside Sales) a marketingu

Požadujeme:

Vzdělání SŠ nebo VŠ, nejlépe strojírenského směru
Obchodní myšlení a orientace na zákazníka
Aktívní přístup a orientace na výsledek
Běžná znalost anglického jazyka
Uživatelská znalost Microsoft Office
Odhodlání učit se novým přístupům a aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti
Vlastnosti potřebné pro obchodní praxi: komunikativnost, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita, dobré prezentační schopnosti a obchodní způsob myšlení
Práce na HPP

Výhodou bude:

Zkušenost z oblasti Inside Sales, telemarketingu, popř. call centra
Obchodní nebo obchodně-technická praxe v oboru CAD, PLM nebo SLM systémů
Povědomí o procesech životního cyklu strojírenských výrobků s důrazem na vývojovou fázi

Nabízíme Vám:

Uplatnění ve stabilní a perspektivní společnosti, která je v ČR na špici v oboru
Finanční ohodnocení ve vazbě na dosahované výsledky
Zaškolení do pracovní pozice
Možnost trvalého osobního rozvoje, včetně uplatnění v nových oblastech – Service Lifecycle Management a Internet of Things
Možnost soustavného vzdělávání v ČR i v zahraničí
Práci v přátelském kolektivu, motivovaném ke společným úspěchům
Firemní benefity – 5. týden dovolené, zvýhodněné tarify pro mobilní telefonování, stravenky, nápoje na pracovišti

Nástup možný ihned nebo dohodou.
Místo práce: kancelář ve Zlíně

Motivační dopis a strukturovaný CV nám pošlete na adresu job@aveng.cz
Vybrané kandidáty pozveme následně na osobní pohovor.

Více informací o pozici poskytuje Kateřina Helusová, T: +420 371 000 114